PikTrans

piktrans przewóz osób i paczek

Busy do Holandii Zachodniopomorskie

Busy do Holandii z Zachodniopomorskiego

Planujesz wyjazd z zachodniopomorskiego do Holandii? Nasze busy do Holandii z zachodniopomorskiego to idealny wybór. Dlaczego warto wybrać Pik Trans busy do Holandii z zachodniopomorskiego? Oto kilka kluczowych informacji.

Spis treści:

 1. Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?
 2. Koszt przejazdu busem z zachodniopomorskiego do Holandii
 3. Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia
 4. Obsługujemy następujące rejony w Holandii
 5. Czym wyróżniają się busy do Holandii z zachodniopomorskiego firmy Pik Trans?
PikTrans Busy

Koszt transportu do Holandii z woj. Zachodniopomorskiego

Koszt transportu busem z województwa Zachodniopomorskiego do Holandii lub z powrotem mieści się w okolicy 399-479zł. 
Obsługujemy w tej cenie podróże door-to-door. 
Brak ukrytych kosztów transportu! 

Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?

Rezerwacja przejazdu busem do Holandii z zachodniopomorskiego jest prosta. Możesz to zrobić online, wypełniając krótki formularz rezerwacyjny na naszej stronie internetowej. Po dokonaniu rezerwacji, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia i dostarczenia Ci niezbędnych informacji. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego z naszą firmą.

Koszt przejazdu busem z zachodniopomorskiego do Holandii

Ceny przewozu busem z zachodniopomorskiego do Holandii zaczynają się od 399 zł i zależą od różnych czynników, takich jak trasa, termin podróży i rodzaj biletu. Nasza firma oferuje uczciwe ceny, a zakupiony bilet obejmuje całą trasę, bez dodatkowych kosztów.

localization_icon

Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia

Nasze busy do Holandii z zachodniopomorskiego obsługują wiele znanych tras i miejsc docelowych w Holandii. Niezależnie od tego, czy zmierzacie do Amsterdamu, Rotterdamu czy innych miejsc, mamy dla Was wygodne i niezawodne połączenia. Nasza usługa door-to-door oznacza, że odbierzemy Was spod wskazanego adresu i dostarczymy dokładnie tam, gdzie chcecie.

Wyjazdy busami do Holandii z: 

– Województwo pomorskie,
– Województwo zachodniopomorskie.

Obsługujemy następujące miasta w Holandii:

 • Amsterdam
 • Rotterdam
 • Haga
 • Utrecht
 • Eindhoven
 • i wiele innych

Busy do Holandii z Zachodniopomorskiego firmy Pik Trans to pewność wygodnej i bezpiecznej podróży do tych oraz innych miast w Holandii.

Czym wyróżniają się busy do Holandii z zachodniopomorskiego firmy Pik Trans?

Firma Pik Trans w zachodniopomorskim to pewność udanej podróży. Nasza firma wyróżnia się na rynku transportowym kilkoma ważnymi aspektami:

 • Doświadczenie w branży: Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób i paczek.
 • Atrakcyjne ceny: Nasze ceny są konkurencyjne, dlatego podróżowanie do Holandii jest dostępne dla każdego.
 • Profesjonalni kierowcy: Nasi kierowcy to wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących.
 • Komfort każdego przejazdu: Nasze busy są wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację i dostęp do darmowego Wi-Fi, zapewniając komfortową podróż.
 • Gwarantowane bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo naszych pasażerów to nasz priorytet. Regularnie serwisujemy nasze busy i przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa.
 • Szeroki obszar obsługi: Oferujemy połączenia do wielu miast i regionów w Holandii, dzięki czemu można dotrzeć do wielu popularnych miejsc. Wybierając Pik Trans, wybierasz nie tylko wygodę, ale także pewność, że jesteś w dobrych rękach.
piktrans_favicon

Harmonogram wyjazdów busem z woj. Zachodniopomorskiego na trasie Polska-Holandia.

Nasze wyjazdy busami z Zachodniopomorskiego do Holandii odbywają się codziennie w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków. Natomiast wyjazdy z Holandii do Polski nie odbywają się tylko we wtorki – oprócz tego dnia, są dostępne w pozostałe dni tygodnia.

Nasz telefon jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, więc możesz z nami skontaktować się w dowolnym dniu i zarezerwować swoje miejsce. Chętnie też odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Scroll to Top
Call Now Button