PikTrans

piktrans przewóz osób i paczek

Busy do Holandii Białogard

Busy do Holandii z Białogardu

Jesteś mieszkańcem Białogardu i masz marzenie o komfortowej i niezawodnej podróży do Holandii? Firma Pik Trans dostarcza busy do Holandii z Białogardu, które to doskonały wybór. Dlaczego warto wybrać przewozy busem z Białogardu do Holandii od Pik Trans? Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Spis treści:

 1. Jak dokonać rezerwacji przejazdu busem na trasie Polska-Holandia?
 2. Koszt podróży busem z Białogardu do Holandii
 3. Obszar, który obsługujemy w przewozie osób między Polską a Holandią
 4. Nasze połączenia do Holandii z Białogardu
 5. Czym charakteryzują się przewozy busem z Białogardu do Holandii oferowane przez firmę Pik Trans?
PikTrans Busy

Koszt transportu do Holandii z Białogardu

Koszt transportu busem z Białogardu do Holandii lub z powrotem mieści się w okolicy 399-449zł. 
Obsługujemy w tej cenie podróże door-to-door. 
Brak ukrytych kosztów transportu! 

Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?

Rezerwacja przejazdu busem do Holandii z Białogardu jest prosta i wygodna. Możesz to zrobić online, korzystając z naszej intuicyjnej strony internetowej. Wypełnij krótki formularz rezerwacyjny, wybierz dogodny termin podróży, a my zajmiemy się resztą. Jeśli wolisz, możesz także skontaktować się z nami telefonicznie, a nasi przyjaźni konsultanci pomogą Ci w procesie rezerwacji.

Koszt podróży busem z Białogardu do Holandii

Ceny naszych przejazdów busem z Białogardu do Holandii rozpoczynają się od 399 zł. Koszty zależą od różnych czynników, takich jak trasa, termin podróży i rodzaj biletu. Nasze uczciwe ceny pozwalają na dostępność dla każdego, a zakupiony bilet obejmuje pełną trasę bez żadnych ukrytych opłat.

localization_icon

Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia

Nasze busy do Holandii z Białogardu obsługują wiele znanych tras i miejsc docelowych w Holandii. Bez względu na to, czy podróżujesz do Amsterdamu, Rotterdamu czy innych miast, oferujemy wygodne połączenia. Nasza usługa door-to-door oznacza, że jesteśmy w stanie odebrać Cię spod wskazanego adresu i dostarczyć pod wskazany cel w Holandii.

Wyjazdy busami do Holandii z: 

– Województwo pomorskie,
– Województwo zachodniopomorskie.

Obsługujemy następujące miasta w Holandii:

 • Amsterdam
 • Rotterdam
 • Haga
 • Utrecht
 • Eindhoven
 • i wiele innych

Busy do Holandii z Białogardu firmy Pik Trans to pewność wygodnej i bezpiecznej podróży do tych oraz innych miast w Holandii.

Czym wyróżniają się przewozy busem z Białogardu do Holandii oferowane przez firmę Pik Trans?

Firma Pik Trans w Białogardzie wyróżnia się na rynku transportowym kilkoma kluczowymi aspektami. Oferujemy:

 • Bogate doświadczenie w branży: Posiadamy wieloletnią historię w transporcie osób i paczek, co zapewnia jakość naszych usług.
 • Konkurencyjne ceny: Nasze ceny są atrakcyjne i dostępne, co pozwala na oszczędności w podróżach do Holandii.
 • Doświadczonych kierowców: Nasi kierowcy to wykwalifikowani fachowcy, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów.
 • Komfortowe przejazdy: Nasze busy są wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację i dostęp do darmowego Wi-Fi, co zapewnia komfortową podróż.
 • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest naszym priorytetem. Regularnie serwisujemy nasze busy i przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dołącz do nas na podróż do Holandii!
piktrans_favicon

Harmonogram wyjazdów busem z Białogardu na trasie Polska-Holandia.

Nasze wyjazdy busami z Białogardu do Holandii odbywają się codziennie w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków. Natomiast wyjazdy z Holandii do Polski nie odbywają się tylko we wtorki – oprócz tego dnia, są dostępne w pozostałe dni tygodnia.

Nasz telefon jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, więc możesz z nami skontaktować się w dowolnym dniu i zarezerwować swoje miejsce. Chętnie też odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Scroll to Top