PikTrans

piktrans przewóz osób i paczek

Busy do Holandii Szczecin

Busy do Holandii ze Szczecina

Jeżeli jesteś mieszkańcem Szczecina i marzysz o wygodnej i bezpiecznej podróży do Holandii, Pik Trans to odpowiedź na Twoje potrzeby. Nasze busy do Holandii z Szczecina to doskonały wybór. Dlaczego? Oto kilka istotnych informacji.

Spis treści:

 1. Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?
 2. Koszt przejazdu busem z Szczecina do Holandii
 3. Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia
 4. Nasze połączenia do Holandii z Szczecina
 5. Czym wyróżniają się przewozy busem z Szczecina do Holandii od firmy Pik Trans?
PikTrans Busy

Koszt transportu do Holandii ze Szczecina

Koszt transportu busem ze Szczecina do Holandii lub z powrotem mieści się w okolicy 399-479zł. 
Obsługujemy w tej cenie podróże door-to-door. 
Brak ukrytych kosztów transportu! 

Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?

Rezerwacja przejazdu busem do Holandii z Szczecina jest niezwykle prosta. Możesz to zrobić online, poprzez naszą intuicyjną stronę internetową. Wypełnij krótki formularz rezerwacyjny, wybierz dogodny termin podróży, a my zajmiemy się resztą. Jeśli wolisz, możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, a nasi uprzejmi pracownicy chętnie Ci pomogą.

Koszt przejazdu busem z Szczecina do Holandii

Ceny naszych przejazdów busem z Szczecina do Holandii zaczynają się od 399 zł. Koszty zależą od różnych czynników, takich jak trasa, termin podróży i rodzaj biletu. Oferujemy uczciwe ceny, a zakupiony bilet obejmuje całą trasę, bez ukrytych opłat. Dzięki temu podróżowanie staje się bardziej dostępne.

localization_icon

Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia

Nasze busy do Holandii ze Szczecina obsługują wiele popularnych tras i miejsc docelowych w Holandii. Niezależnie od tego, czy zmierzacie do Amsterdamu, Rotterdamu czy innych miejsc, mamy dla Was wygodne połączenia. Nasza usługa door-to-door oznacza, że możemy Was odebrać spod wskazanego adresu i dostarczyć dokładnie pod wskazany cel w Holandii.

Wyjazdy busami do Holandii z: 

– Województwo pomorskie,
– Województwo zachodniopomorskie.

Obsługujemy następujące miasta w Holandii:

 • Amsterdam
 • Rotterdam
 • Haga
 • Utrecht
 • Eindhoven
 • i wiele innych

Busy do Holandii ze Szczecina firmy Pik Trans to pewność wygodnej i bezpiecznej podróży do tych oraz innych miast w Holandii.

Czym wyróżniają się przewozy busem z Szczecina do Holandii od firmy Pik Trans?

Firma Pik Trans w Szczecinie wyróżnia się na rynku transportowym wieloma aspektami:

 • Doświadczenie w branży: Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w transporcie osób i paczek, co przekłada się na jakość naszych usług.
 • Atrakcyjne ceny: Nasze ceny są konkurencyjne, co pozwala na oszczędności przy podróżach do Holandii.
 • Profesjonalni kierowcy: Nasi kierowcy to wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących.
 • Komfort każdego przejazdu: Nasze busy są wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację i darmowe Wi-Fi, zapewniając komfortową podróż.
 • Gwarantowane bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem. Regularnie serwisujemy nasze busy i przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa.
 • Szeroki obszar obsługi: Oferujemy połączenia do wielu miast i regionów w Holandii, dzięki czemu masz możliwość wyboru miejsca docelowego.

  Wybierając Pik Trans busy do Holandii z Szczecina, wybierasz pewność udanej i bezpiecznej podróży.
piktrans_favicon

Harmonogram wyjazdów busem ze Szczecina na trasie Polska-Holandia.

Nasze wyjazdy busami ze Szczecina do Holandii odbywają się codziennie w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków. Natomiast wyjazdy z Holandii do Polski nie odbywają się tylko we wtorki – oprócz tego dnia, są dostępne w pozostałe dni tygodnia.

Nasz telefon jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, więc możesz z nami skontaktować się w dowolnym dniu i zarezerwować swoje miejsce. Chętnie też odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Scroll to Top
Call Now Button