PikTrans

piktrans przewóz osób i paczek

Busy do Holandii Kołobrzeg

Busy do Holandii z Kołobrzegu

Mieszkasz w Kołobrzegu i marzysz o wygodnej i pewnej podróży do Holandii? Firma Pik Trans to Twój klucz do sukcesu. Nasze busy do Holandii z Kołobrzegu są wyborem, który warto rozważyć. Dlaczego warto wybrać przewozy busem z Kołobrzegu do Holandii od Pik Trans? Oto kilka kluczowych informacji.

Spis treści:

 1. Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?
 2. Koszt przejazdu busem z Kołobrzegu do Holandii
 3. Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia
 4. Nasze połączenia do Holandii z Kołobrzegu
 5. Czym wyróżniają się przewozy busem z Kołobrzegu do Holandii od firmy Pik Trans?
PikTrans Busy

Koszt transportu do Holandii z Kołobrzegu

Koszt transportu busem z Kołobrzegu do Holandii lub z powrotem mieści się w okolicy 399-479zł. 
Obsługujemy w tej cenie podróże door-to-door. 
Brak ukrytych kosztów transportu! 

Jak zarezerwować przejazd busem na trasie Polska-Holandia?

Rezerwacja przejazdu busem do Holandii z Kołobrzegu jest prostsza, niż Ci się wydaje. Oferujemy możliwość dokonania rezerwacji online poprzez naszą intuicyjną stronę internetową. Wypełnij krótki formularz rezerwacyjny, wybierz dogodny termin podróży, a resztą zajmiemy się my. Jeśli wolisz, możesz także skontaktować się z nami telefonicznie, a nasi pomocni pracownicy pomogą Ci w dokonaniu rezerwacji.

Koszt przejazdu busem z Kołobrzegu do Holandii

Ceny naszych przejazdów busem z Kołobrzegu do Holandii to koszt od 399-479zł. Koszty zależą od różnych czynników, takich jak trasa, termin podróży i rodzaj biletu. Oferujemy uczciwe ceny, a zakupiony bilet obejmuje całą trasę, bez ukrytych opłat. Dzięki temu podróżowanie staje się bardziej dostępne.

localization_icon

Obsługiwane obszary w przewozie osób na terenie Polska-Holandia

Nasze busy do Holandii z Kołobrzegu obsługują wiele znanych tras i miejsc docelowych w Holandii. Niezależnie od tego, czy zmierzacie do Amsterdamu, Rotterdamu czy innych miast, mamy dla Was wygodne połączenia. Nasza usługa door-to-door oznacza, że jesteśmy w stanie odebrać Was spod wskazanego adresu i dostarczyć dokładnie pod wskazany cel w Holandii.

Wyjazdy busami do Holandii z: 

– Województwo pomorskie,
– Województwo zachodniopomorskie.

Obsługujemy następujące miasta w Holandii:

 • Amsterdam
 • Rotterdam
 • Haga
 • Utrecht
 • Eindhoven
 • i wiele innych

Busy do Holandii z Kołobrzegu firmy Pik Trans to pewność wygodnej i bezpiecznej podróży do tych oraz innych miast w Holandii.

Czym wyróżniają się przewozy busem z Kołobrzegu do Holandii od firmy Pik Trans?

Firma Pik Trans w Kołobrzegu wyróżnia się na rynku transportowym kilkoma kluczowymi cechami:

 • Doświadczenie w branży: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie osób i paczek, co gwarantuje jakość naszych usług.
 • Atrakcyjne ceny: Nasze ceny są konkurencyjne, co pozwala na oszczędności przy podróżach do Holandii.
 • Profesjonalni kierowcy: Nasza załoga to wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów.
 • Komfort każdego przejazdu: Nasze busy są wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację i dostęp do darmowego Wi-Fi, co zapewnia komfortową podróż.
 • Gwarantowane bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo naszych pasażerów to nasz priorytet. Regularnie serwisujemy nasze busy i przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa.
piktrans_favicon

Harmonogram wyjazdów busem z Kołobrzegu na trasie Polska-Holandia.

Nasze wyjazdy busami z Kołobrzegu do Holandii odbywają się codziennie w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków. Natomiast wyjazdy z Holandii do Polski nie odbywają się tylko we wtorki – oprócz tego dnia, są dostępne w pozostałe dni tygodnia.

Nasz telefon jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, więc możesz z nami skontaktować się w dowolnym dniu i zarezerwować swoje miejsce. Chętnie też odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Scroll to Top
Call Now Button