PikTrans

piktrans przewóz osób i paczek

Busy do Rotterdam z Pomorskiego i Zachodniopomorskiego

Busy do Rotterdamu z Pomorskiego i Zachodniopomorskiego

Firma Pik-Trans ma dla każdego kto poszukuje komfortowej i bezpiecznej podróży busem do Rotterdamu z województwa Pomorskiego lub Zachodniopomorskiego wiele opcji. Szereg różnorodnych usług transportowych na trasie Polska-Holandia, obejmuje obszar obu tych dwóch regionów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych tras autobusowych do Holandii.

Spis treści:

 1. Rezerwacja przejazdu busem na trasie Rotterdam– Pomorskie i Zachodniopomorskie
 2. Koszty przejazdu busem z Pomorskiego i Zachodniopomorskiego do Rotterdamu
 3. Oferta obszarów w przewozie osób na trasie Polska-Holandia
 4. Zalety przewozów busowych w woj. Pomorskim i Zachodniopomorskim
 5. Harmonogram wyjazdów busem z Pomorskiego i Zachodniopomorskiego do Rotterdamu
PikTrans Busy

Koszt transportu do Rotterdamu

Koszt transportu busem z woj. Pomorskiego lub woj. Zachodniopomorskiego do Rotterdamu w Holandii oscyluje w granicach 399-479zł. 
Obsługujemy w tej cenie podróże door-to-door. 
Brak ukrytych kosztów transportu! 

Rezerwacja przejazdu busem na trasie Rotterdam – Pomorskie i Zachodniopomorskie

Podróż busem z województwa Pomorskiego lub Zachodniopomorskiego do Rotterdamu w Holandii może być zarezerwowana na kilka sposobów. Można to zrobić tradycyjnie, czyli skontaktować się bezpośrednio z konsultantami firmy Pik-Trans i zarezerwować miejsce telefonicznie. Drugą opcją jest wypełnienie formularzu, który znajduje się na naszej intuicyjnej stronie internetowej, podając przy tym preferowany termin podróży. Wprowadzone tam dane zostaną zapisane automatycznie w naszej bazie danych.

Cena podróży busem z Polski do Rotterdamu

Koszt biletu na przejazd busem z województwa Pomorskiego i Zachodniopomorskiego do Rotterdamu i z powrotem to cena od 399-479 złotych. Zapewniamy w ten sposób podróżnym znaczne oszczędności w transporcie. Cena biletu obejmuje całkowity przejazd- nie ma żadnych dodatkowych opłat, a proces podróżowania jest przejrzysty i wolny od ukrytych kosztów.

localization_icon

Obszary obsługiwane przez Pik Trans na trasie Polska - Rotterdam

Pik-Trans jest głównie aktywne na obszarze województwa Pomorskiego i specjalizuje się w przewozach osób busami na trasie Polska-Rotterdam w Holandii. Województwa Pomorskie oraz Zachodniopomorskie to dwie lokalizacje w Polsce obsługiwane przez naszą firmę. Przedstawiona oferta rozciąga się także na miasta w Holandii, takie jak Amsterdam, Venlo, Haga, Utrecht, Eindhoven oraz wiele innych.

Usługa “door to door”, umożliwia bezpośredni transport klientów z ich domu pod wskazane miejsce w Holandii. Każdemu gwarantujemy pełen komfort i bezpieczeństwo podróży.

Główne cechy usług transportowych od Pik Trans

Firma Pik-Trans, działająca na terenie Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, specjalizuje się w profesjonalnych przewozach osób busami do Rotterdamu. Wyróżniające nas cechy to:

 • Długoletnie doświadczenie w branży,
 • Konkurencyjne i atrakcyjne ceny,
 • Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy,
 • Komfortowe i przyjemne przejazdy,
 • Gwarantowane bezpieczeństwo podróży,
 • Dopasowane pojazdy do różnych potrzeb,
 • Możliwość przewozu zarówno osób, jak i paczek,
 • Usługa “od drzwi do drzwi”, zapewniająca bezpośrednie dowożenie klientów pod wskazany adres,
 • Szeroki zakres obsługiwanych obszarów transportowych.
piktrans_favicon

Harmonorgram wyjazdów busami do Rotterdamu z Pomorskiego i Zachodniopomorskiego

Regularne połączenia busami z województwa Pomorskiego i Zachodniopomorskiego do Rotterdamu mają miejsce przez większość dni tygodnia, z wyjątkiem poniedziałków. Jeśli chodzi o trasy z Holandii do Polski, to są one dostępne przez cały tydzień, z wyjątkiem wtorków.

Telefon kontaktowy jest dostępny przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu można się z nami skontaktować w dowolnym momencie, aby zarezerwować swoje miejsce. Odpowiemy również na wszystkie pytania, które mogą Państwa nurtować.

Scroll to Top
Call Now Button