PikTrans

piktrans przewóz osób i paczek

Polityka prywatności

Polityka Prywatności

Dziękujemy za odwiedzenie witryny internetowej https://pik-trans.com/ PIK TRANS Krzysztof Stolc. Szanujemy Twoją prywatność i dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Poniższa Polityka Prywatności wyjaśnia, jak zbieramy, przechowujemy, wykorzystujemy i chronimy Twoje dane osobowe w związku z korzystaniem z naszej witryny internetowej pik-trans.com („Witryna”).

1. Rodzaje Danych Osobowych, Które Gromadzimy

Gromadzimy pewne dane osobowe w celu ułatwienia dostępu do naszych usług oraz zapewnienia ich skutecznego świadczenia. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”).

Dane, które możemy gromadzić, obejmują, ale nie są ograniczone do:

  • Dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu),
  • Informacje związane z rezerwacjami i płatnościami,
  • Dane demograficzne (np. wiek, płeć, preferencje dotyczące podróży),
  • Informacje zebrane za pośrednictwem plików cookie i technologii śledzenia podczas korzystania z naszej Witryny.

2. Cel Przetwarzania Danych Osobowych

Dane osobowe są wykorzystywane w celu zapewnienia najlepszej jakości usług oraz dostarczenia informacji o ofertach i promocjach zgodnie z Twoimi preferencjami. Wykorzystujemy dane w celu:

  • Obsługi rezerwacji i realizacji usług transportowych,
  • Prowadzenia analiz i badań rynkowych,
  • Personalizacji treści i usług oferowanych na naszej Witrynie.

3. Udostępnianie Danych Osobowych

Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom zewnętrznym tylko w zakresie niezbędnym do świadczenia usług, takim jak partnerzy logistyczni lub dostawcy usług płatności. Zobowiązujemy się do ochrony Twoich danych osobowych i nie udostępniania ich osobom trzecim w sposób niezgodny z tą Polityką Prywatności.

4. Prawa Osób, Których Dane Dotyczą

Zgodnie z RODO, przysługuje Ci szereg praw związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, w tym prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Aby skorzystać z tych praw lub uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt na adres e-mail: busypiktrans@gmail.com 

5. Bezpieczeństwo Danych Osobowych

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i podjęliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony tych danych przed nieuprawnionym dostępem, utratą, zmianą lub zniszczeniem.

6. Zmiany w Polityce Prywatności

Polityka Prywatności może być okresowo aktualizowana w celu uwzględnienia zmian w naszych praktykach dotyczących ochrony prywatności. Zalecamy regularne sprawdzanie tej strony w celu zapoznania się z ewentualnymi zmianami.

Scroll to Top
Call Now Button